#

Паркан по бульвару Олександрійський буде встановлено

Євгеній Гучек (активіст)

13.08.2020 15:22
Паркан по бульвару Олександрійський буде встановлено
Білоцерківському паркану БУТИ!!!
Друзі, хочу з радістю повідомити, що паркан по бульвару Олександрійський буде встановлено (про це заявив один з членів робочої групи)! Хоча поки що невідомо коли, як і хто це буде робити і за які кошти.
Нещодавно було засідання робочої групи щодо реалізації Громадського бюджету Білої Церкви. І одним з них був мій улюблений паркан. Чому саме він?
Тому, що:
1) Це – комфорт тих, хто відпочиває, наприклад з малими дітьми. Тоді справді можна відпочити, а не бути весь час у напрузі, споглядаючи щоб твої діти ненароком не вискочили на дорогу, чи вело доріжку;
2) Це – покращення естетичного вигляду міста та збільшення рівня його туристичної привабливості;
3) Це - Зменшення аварійно-небезпечної ситуації, а саме унеможливлення перетину проїзної частини в не відведених для цього місцях та зменшення ризику потрапляння автомобільного транспорту на пішохідну зону бульвару в разі ДТП (а такі випадки на жаль трапляються);
4) Це – знову ж таки БЕЗПЕКА і ще раз БЕЗПЕКА жителів та гостей нашого міста, а, як відомо, життя та здоров’я людини то головне, про що має дбати держава.
Прикро, та мій проєкт відхилили. Але не тому, що з ним було щось не так, точніше було щось не так, типу його мали погоджувати ще певні структури, але то не головне. А головне в тому, що, як виявилося, якась київська фірма розробила проєкт паркану і на скільки я зрозумів зробила частину секцій, які чи то вже встановлені в певній частині міста, чи то десь лежать на складі і чекають свого часу (особисто не бачив, тому стверджувати не буду). То ж це чудово, що скоро наш бульвар Олександрійський буде облаштований новеньким чудовим парканом і навіть з символікою міста. Але це не точно, бо гроші акумулюються. Хочеться надіятися, що це буде, і буде скоро, адже зволікаючи то, може коштувати комусь здоров’я чи навіть життя.
А наш актив буде робити максимум можливого, щоб якомога швидше з’явився паркан, якого ми так з нетерпінням чекаємо.
Читати "Моя Київщина" у Telegram