#

Павло Лаврусь (активіст, Біла Церква) : Істерика мера Дикого

30.07.2018 08:42
Павло Лаврусь (активіст, Біла Церква) : Істерика мера Дикого

Що це за істерія у міського голови міста Білої Церкви - Дикого Геннадія? Навколо "вороги"? Я розумію, що у нього є політичні опоненти, розумію, що фінансові групи між собою конкурують і добиваються своїх цілей по різному, розумію, що він взяв на себе зобов'язання перед певними людьми і потрібно відбивати кошти, також розумію, що є депутати без яких він не може нічого робити по суті, але чого цього не розуміють інші люди? Хто б не написав цей текст, це просто маніпуляція, використання ганебних психологічних трюків. Навіщо так брехати і маніпулювати?

Чому люди так хочуть бути обдуреними? Чому люди шукають саме "хазяїна" і "пана"? Чому нема розуміння, що це звичайна посада менеджера і посадовці мають змінюватися? Чому люди деякі, не маючи преференцій, доплат, не зав'язані дружніми і бізнес стосунками які платять все більше по платіжкам, по податкам, за транспорт, за лікування, за навчання дітей - так блазують перед звичайним бізнесменом з владними повноваженнями?

Невже нема розуміння, що благоустрій, плитка робиться по всіх містах України, що бюджети всіх міст зросли в рази, що хто б не був мером, меншого робити просто не в змозі?

Особливо мені смішно читати, про систему Прозоро, хоча листи різних організацій, активістів навіть мітинги які вимагали, щоб він як міський голова використовував систему цю постійно, а не тільки там де законом його зобов'язують, бо ініціативи у мера ніякої, коли друзям його потрібно заробляти, бо тендери вони не виграють.

Так хто ті "вороги" про яких він говорить, але боїться називати?

Читати "Моя Київщина" у Telegram