#

Поліція та органи місцевого самоврядування підвели підсумки співпраці

Андрій Нєбитов (Заступник начальника поліції України)

22.10.2021 17:35
Поліція та органи місцевого самоврядування підвели підсумки співпраці
Андрій Нєбитов
Сьогодні на колегії Київської обласної державної адміністрації ми підвели підсумки взаємодії поліції та органів місцевого самоврядування щодо профілактики та протидії злочинності.
Хочу відзначити, що нині головними векторами створення безпечного середовища в області є реалізація проєкту поліцейських офіцерів громади, активна розбудова системи відеоспостереження та забезпечення дотримання прав і свобод людини в кожному підрозділі поліції Київщини. Ці та ряд інших факторів уже позитивно вплинули на результати нашої роботи.
Радий відзначити, що за останні 9 місяців фіксуємо зниження кількості скоєних кримінальних правопорушень.
Із зареєстрованих 12 251 злочинів і кримінальних проступків розкрито 7778, що більше ніж торік на понад 1000.
Особливо хочу наголосити на зниженні кількості злочинів корисливо-насильницької спрямованості, а саме розбійних нападів на 42,8% та грабежів майже на 20%. Зменшилася на 20,1% кількість крадіжок, шахрайств і хуліганств.
Суттєво скоротилась кількість викрадень автомобілів  на 38,7%.
Завдяки проведенню профілактичної роботи знизилася реєстрація ДТП із потерпілими, і що варто зазначити, на 16% зменшилася кількість саме смертельних ДТП.
Станом на 21 жовтня в області вже відкрито 29 поліцейських станцій, де служать 74 поліцейських офіцери громади. Найближчим часом ми плануємо відкрити ще 4 станції. Саме активна взаємодія територіальних підрозділів поліції та місцевих органів самоврядування забезпечила долучення до цієї ініціативи вже 57 об’єднаних територіальних громад і ми плануємо й надалі розвиватися в цьому напрямку.
Важливу роль у розкритті злочинів відіграло й впровадження на території області потужної системи відеоспостереження. Нині це 1334 камери відеонагляду, серед яких до системи "Безпечна Київщина" під'єднано 760 камер, і де ще до 574 відеокамер забезпечено централізований доступ.
Системи відеонагляду ми активно впроваджуємо і в самих підрозділах поліції в межах проєкту "CUSTODY RECORDS", який дозволяє фіксувати всі дії, які проводяться з особами, що доставляються до підрозділів поліції.
Удячний Київській обласній державній адміністрації, Київській обласній раді, депутатському корпусу, Головам районних рад та ОТГ за плідну співпрацю щодо зміцнення правопорядку на території Київщини.
Лише спільними зусиллями поліції, органів влади і громади можна створити комфортне та безпечне середовище на території нашої області.
Продовжуємо служити та захищати!
Читати "Моя Київщина" у Telegram