#

Плануємо вживати додаткових заходів щодо посилення захисту державного кордону на Київщині

Василь Володін (ексголова Київської ОДА)

19.11.2021 16:53
Плануємо вживати додаткових заходів щодо посилення захисту державного кордону на Київщині

Сьогодні в Іванкові провів міжвідомчу нараду за участю представників та керівників профільних міністерств і відомств, силових і правоохоронних органів, а також структурних підрозділів Київської облдержадміністрації. Присвячена вона була важливому питанню – вжиттю додаткових заходів із забезпечення національних інтересів у сфері захисту державного кордону на території Київської області.

Цю тему обговорювали ретельно впродовж кількох годин. Тут проінформую жителів Київщини про ключові питання порядку денного та результати наради:

1️. Взаємодія прикордонників із нацгвардійцями та правоохоронцями під час здійснення контролю на ділянці українсько-білоруського кордону в межах Київщини.

  • Сьогодні спостерігається міграційна криза на польсько-білоруському кордоні. Тож ми маємо бути по-максимуму готовими до будь-якого перебігу подій і можливих провокацій.
  • Контроль за кордоном України в межах нашого регіону забезпечений на 100%.
  • Ситуація постійно моніториться. І наші служби готові до оперативного посилення в разі необхідності. Для цього відпрацювали чітку схему дій.

2️. Стан виконання рішення РНБО від 30 липня 2021 року щодо облаштування державного кордону.

  • Заслухав сьогодні від усіх служб звіти про виконані завдання. Після цього спільно визначили вектор подальших дій.
  • Питання знаходиться на контролі.

Хочу підкреслити, що у кожного представника влади у питанні захисту державного кордону своя зона відповідальності. Але для максимальної результативності всім нам потрібно діяти злагоджено.

Тож дякую профільним службам Київщини за державницьку позицію. Будемо продовжувати координацію дій, щоб на 100% бути готовими протидіяти будь-яким можливим загрозам.

Читати "Моя Київщина" у Facebook