#

Про багатостраждальну Бородянку та бездіяльну Дубінську-Смаглюк

Володимир Карплюк (ексмер Ірпеня)

06.11.2023 13:23
Про багатостраждальну Бородянку та бездіяльну Дубінську-Смаглюк

Селище Бородянка Київської області у лютому-березні 2022 року прийняло на себе перші удари ворога. З того часу минуло майже два роки, але місцеві чвари стояли на заваді відновленню.

І головна причина місцевих політичних інтриг - це намагання народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк взяти під контроль відбудову Бородянської громади.

Скільки фірмам, наближених до таких депутаток, потрібно ще нагребти підрядів, щоб нарешті нажертися бюджетних коштів?

Шляхом довгих консультацій між політичними силами та місцевими депутатами Бородянка отримала зараз шанс на початок ефективного відновлення та подальшого розвитку. Без чвар і без інтересів народних депутаток.

І народна депутатка почала обливати лайном всіх, хто за конструктивну роботу у громаді - опонентів, місцевих депутатів, колег по партії «Слуга народу».

Їй не звикати, бо вони стала депутаткою за квотою скандального фігуранта кримінальних проваджень Олександра Дубінського, який перебуває під санкціями США за проросійські позиції. Разом із Сашком депутатка (а тоді ще медіа-кілер на каналі Коломойського 1+1) у своєму інформаційному лайні забули про дещо розповісти.

Про те, як в перший день війни разом з колишньою міською управлінською командою кинула жителів Бородянки на призввлоляще і з наявною публічною інформацією поїхала за кордон.

Про те, що за цей період народна депутатка нічого не зробила для відновлення громади.

Про те, як ви 24 лютого 2022 року закликали людей «залишитися вдома» замість того, щоб організувати евакуацію цивільного населення.

Такі, як Смаглюк та її керівник Дубінський - підводять своїми діями та бездіяльність команду чинного Президента.

Пані депутатко, візьміть приклад з Володимира Зеленського і займіться допомогою армії та відбудовою країни замість притаманного вам політичного інтриганства.

Ми добре памʼятаємо намагання спільно з Дубінським виторговувати ірпінські комунальні підприємства в замін на вашу політичну прихильність.

Політика для вас бізнес. Але відновлення - це не політика.

Ви не потрібні Бородянці. Потяг йде без вас та без Дубінського. У вас інший потяг. Потяг до грошей.

Багастрождальну Бородянку буде відновлено. Саме це потрібно сьогодні громадам Київщини. А політичні інтриги залиште при собі.

Читати "Моя Київщина" у Telegram