#

Про колишніх яготинськиих регіоналів, які досі при владі

Інна Богуславська (активістка, Яготин)

23.03.2022 18:54
Про колишніх яготинськиих регіоналів, які досі при владі

Рада національної безпеки ухвалила рішення призупинити діяльність низки політичних структур, які мають зв’язок з росією: «Опозиційна платформа – За життя», «Партія Шарія», «Наші», «Опозиційний блок», «Ліва опозиція» тощо – про це у своєму відеозверненні повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Він зазначив, що Міністерству юстиції доручено невідкладно вжити в установленому порядку вичерпних заходів щодо заборони діяльності зазначених політичних партій. Депутати різних рівнів масово покидають ряди партії ОПЗЖ і відкрито засуджують збройну агресію росії проти України.

Але в Яготинській ОТГ продовжує існувати партія ОПЗЖ з її представниками, ніякої мови немає про заборону діяльності цієї недополітсили у громаді. Навпаки, напередодні у своєму відеозверненні міська голова сказала: «У нас давно немає політичних партій». Цим дала зрозуміти жителям, що всі залишаться на своїх місцях.

Такі слова здалися жителям громади доволі дивними, але, проаналізувавши деталі політичної кар’єри пані Дзюби Наталії Миколаївни, стала зрозуміло причина таких висловлювань. Так, Дзюба за свою кар’єру змінила п’ять партій, три з яких є проросійськими і пропутінськими:

  • 2002 рік – СДПУ(о), яку очолював Віктор Медведчук
  • 2006 рік – Опозиційний блок «Не ТАК!» Юрія Бойка
  • 2010 – 2014 рік – «Партія регіонів»

У квітні 2002 року безуспішно балотувалася до Верховної Ради (ВР) IV скликання по 98 виборчому окрузі Київщини (Бориспіль, Яготин) від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної). На той момент лідером СДПУ(о) був скандально відомий екскерівник Адміністрації президента Леоніда Кучми, депутат ВР II-IV та IX скликань Віктор Медведчук (у IX скликанні – фракція «ОПЗЖ», №3 за списком партії). З 2004 до 2005 року Наталія Дзюба – заступник голови-керівник апарату Яготинської РДА.

У березні 2006 року балотувалася у ВР V скликання за №306 за списком «Опозиційного блоку «НЕ ТАК!» (№ 306 у списку). Блок сформували: СДПУ(о) (65 % загального списку), Республіканська партія України (20 % загального списку), Всеукраїнське об'єднання «Жінки за майбутнє» (12% загального списку), партія «Всеукраїнське об'єднання Центр» (3% загального списку). Виборчий бар'єр у 3% «Опоблок «НЕ ТАК!» не пройшов.

На момент виборів Наталія Дзюба займалася приватним підприємництвом (реєстрація в Яготині, профіль – будівництво, діяльність припинена) та була членом Республіканської партії України (тодішній лідер – депутат ВР V, VIII та IX скликань Юрій Бойко (у IX скликанні – співголова фракції ОПЗЖ) , № 1 за списком партії).

Із 2007 року Наталія Дзюба – заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти у Києві. Із 2008 до 2010 року – керівниця апарату Яготинської РДА. Після цього стала першою заступницею голови Яготинської РДА. Членкиня «Партії регіонів» (тодішній лідер партії – нині експрем'єр-міністр Микола Азаров, який змінив 23 квітня 2010 року депутата ВР III – VII скликань Володимира Рибака). Із 17 листопада 2010 року – голова Яготинської міської ради VI скликання.

Від 17 листопада 2015 року – голова Яготинської міськради VII скликання. Вона, як і ще 9 мерів міст України, балотувалася від партії «Наш край», яка керувалася колегіально: ексзаступником голови КМДА, ексголовою Печерської РДА у Києві Олександром Мазурчаком; ексзаступником голови Одеської ОДА, депутатом ВР IV, VII – IX скликань Антоном Кіссе (у IX скликанні – депутатська група «Партія «За майбутнє», округ №142 в Одеській області) та депутатом ВР VIII – IX скликань Сергієм Шаховим (у IX скликанні – ДМ «Довіра» округ №114 у Луганській обл.).

На місцевих виборах 2020 року Наталя Дзюба йшла кандидаткою на посаду голови Яготинської ОТГ від партії «Слуга народу» та кандидаткою в депутати Київської обласної ради (КОР) за №60 за списком «СН». Виграла вибори в ОТГ, зберігши посаду голови Яготинської міськради та пройшла до обласної ради. Проте депутатом КОР не стала, тому що ст. 12 закону «Про місцеве самоврядування в Україні» забороняє голові ОТГ поєднувати дві виборні посади.

Маючи досвід того, як представники проросійських політичних партій активно починають співпрацювати з окупантами, потрібно уважно перевіряти діяльність всіх причетних до заборонених партій. Особливо в тих міських радах, де питання заборони цих партій не підіймається, а навпаки, маскується мером, як-от у Яготинській міській раді.

Ми переможемо! Слава Україні!

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: