#

Про Вадима Тітушка та "тітушок"

Аліна Захаренко (юристка, активістка)

29.11.2023 15:25
Про Вадима Тітушка та "тітушок"

Стати всесвітньо відомим – мрія багатьох політиків та підприємців. Дональд Трамп свого часу платив гроші за зйомку одного з сюжетів культового фільму "Один вдома" у Трамп-Тауер та особисто знімався в епізоді, вибігав на ринг Реслінгу бити здоров’яка, щоб повеселити народ та щоб про нього говорили. Ілон Маск курив травку в студії, Кличко на вєліку падав, щоб бути на слуху, друкував календарі зі своїми кумедними висловами. Взагалі стати мемом – мрія політиків та бізнесменів. Бо далі рейтинги, впізнаваність, перемоги та капіталізація.

А тут просто прикол: простий хлопака з БЦ дав на якомусь рядовому мітингу журналістам по таблу і став мегапопулярним, як Дзідзьо. Ризикував "присісти", але став символом українських гопників, зразком для наслідування для багатьох, які уміли та хотіли працювати лише кулаками.

Потім понеслось: усі негаразди з проплаченими мітингами, антимайданами, побиттями активістів на повному серйозі приписували йому. Усі "тітушки" ніби стали його командою, молодшими братами, бійцями його підрозділу. Хоча вляпався в історію сам Вадим Тітушко за пів року до Революції Гідності,  Євромайдан активно підтримував, бандюків по лісосмугах ганяв разом із іншими білоцерківськими активістами. Але кому ти щось зможеш довести, якщо став сторінкою у Вікіпедії.

Подейкують, що Вадиму в 2014-2015 роках "ходоки з бєлокамєнной" пропонували очолити рух москальської гопоти, настільки там на болотах він був популярний. Міг погодитися та розбагатіти, але послав убогих лісом.

Звичайно, помилки молодості є в кожного. Але важливо їх вчасно визнавати та виправляти. Так і з цим героєм-антигероєм.

Сьогодні, під час жорстокої війни, усе просто: чорне або біле.

Царьов, Шарій, Деркач, Дубінський – це зло.

А Вадим Тітушко – у ЗСУ, у славетній 72 бригаді, воює на передовій.

Ще питання?

ДумайТе!


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: