#

Про війну зі страшнішим паразитом за коронавірус

Іван Окоєв (депутат Бучанської міськради)

24.03.2020 11:51
Про війну зі страшнішим паразитом за коронавірус

На позачерговій сесії Бучанської міської ради було виділено 3,2 млн гривень на боротьбу з коронавірусом. Кошти будуть витрачені на придбання апаратів штучного дихання, засобів захисту для медиків, дизенфікуючих засобів та на проведення ремонту інфекційного відділення Ірпінської лікарні в м. Буча.

Така новина, звичайно, не може не радувати громаду міста. Проте лишень перед загрозою масового поширення хвороби в Україні, два горе-мери (один із яких уже колишній) згадали, що у них є невідремонтоване інфекційне відділення.

Та чомусь Бучанський міський голова проявив скромність і не написав про всі бюджетні заходи «щодо протидії поширення коронавірусу» в Бучанській ОТГ. Так, наприклад, комунальне підприємство «Бучазеленбуд» 16 березня уклало три договори на суму 4 млн гривень на ремонтні роботи в Бучанському парку:

Проте апогеєм «заходів боротьби з коронамірусом» має стати виділення коштів до обласного бюджету на співфінансування реконструкціЇ дороги комунальної власності по вулиці Паркова від озера Бучанського міського парку до вулиці Сілезька. За таке рішення депутати міської ради мають проголосувати 26 березня на сесії.

Ще в 2018 році нам вдалося завадити виділенню більше семи мільйонів на цю дорогу по вулиці Парковій з міського бюджету. Тендер тоді скасували (детальніше за посиланням: https://kotsubynske.com.ua/…/u-buchi-planuyut-vydilyty-maj…/)

Це все відбувається на фоні можливого дефіциту бюджету через карантинні заходи, вже не кажучи про гостру потребу в будівництві соціальних об’єктів.

Моралі нема. Бережіть себе і не забувайте, що в Україні вже сьомий рік іде війна з набагато страшнішим паразитом.

Читати "Моя Київщина" у Facebook