#

Про хабарника Прилипка та його друзів

Дмитро Корчинський (керівник української партії "Братство", журналіст)

16.11.2021 08:11
Про хабарника Прилипка та його друзів
Ми з вами зазвичай зважаємо на тих начальників, які у всіх на виду.
Всі заздрять Кличку, або Труханову, або іншим знаковим корупціонерам, які багатішають на керівних посадах в Генеральній прокуратурі, в силових структурах чи в Кабінеті міністрів.
Проте, є категорія малопомітних мультимільйонерчіків - мерів маленьких міст Київської області, яких мало хто знає за межами рідного села.
Наприклад, власником одного з семи Майбахів, з тих, що їздять дорогами Неньки, є Скуратівський - зять Прилипка - мера Гостомеля.
Для мера Гостомеля подарувати зятю кілька сот тисяч доларів на чергову автівку, є малопомітними витратами.
Як не дивно, мером Прилипком, його крадіжками з міського бюджету й роздаваннями за хабарі комунальної землі, зацікавилося ДБР.
Була вручена підозра, прокурор просив в судді відсторонити Прилипка від виконання обов’язків на час слідства та посадити під цілодобовий домашній арешт.
Звісно, суддя Печерського суду відмовив, обмежився лише нічним домашнім арештом, аби Прилипку було легше опрацювати свідків своїх злочинів, якими є депутати та працівники Гостомельської ради.
Ми знаємо суму, яку занесли в суд і вважаємо, що суддя продешевив.
Втім, пожаліти Прилипка просили поважні люди, колишні регіонали Шахов (зять Прилипка є членом партії «наш край», яку Шахов очолює), Присяжнюк, а також колишній прокурор Київщини, а зараз заступник обласного прокурора Киричук, а також заступник відділу технічного забезпечення МВС Хомідчук, дружина якого виграє всі великі тендери у Гостомелі.
Боротьба цих добрих людей за свободу Прилипка є приємною боротьбою, адже здійснюється вона за гроші самого Прилипка.
Ми з цікавістю будемо й надалі слідкувати за подіями.
Читати "Моя Київщина" у Telegram