#

Пропоную створити чорний список роботодавців

Олексій Прохоренко (активіст)

03.03.2021 16:40
Пропоную створити чорний список роботодавців

Шановна громада! Я ніколи нічого не писав, але вже набридло відношення наших роботодавців до працівників. Пишу про особисте. Я 17 листопада 2020 за, рекомендацією, пішов на роботу до Л.Б Дригало. Під час співбесіди керівник пообіцяла мені розмір зарплатні, який мене влаштовував, та своечасну виплату. Однак на виробництві люди скаржилися на заморожені кошти, затримку у виплатах...

Та я вирішив, що це в минулому,  так як Л.Б Дригало гаряче запевняла мене в своій порядності по відношенню доз робітників. Але мене вразила відсутність медичних книжок, таргани поруч з продуктами, пиріжки й пельмені на підлозі...та настрій був працювати.  

Коли підійшов час виплати зарплатні, почалися відмовки,що коштів немає,(перепозичь у когось і т.д.)Замість обіцяних 15000 грн за два тиждні, я отримав пару подачок по 1000, а коли почав вимагати зароблене, то почув: "не подобається-звільняйся", хоча й звільнятися не потрібно, бо всі на підприємстві працюють без оформлення.

Досі я так і не отримав кошти за листопад і грудень в повному обсязі. Невже наші місцеві контролюючі органи не знають, що коється,чи хабарі їм закрили очі? Знаю, що таке відбувається не тільки на підприємстві Л.Б.Дригало, але й на багатьох інших підприємствах міста. Вважаю,що нам потрібно відстоювати своі права разом, тим більше, що кожного дня дорожчає проізд, комуналка,продукти. Пропоную створити чорний список роботодавців, нехай спробують працювати самотужки!

Читати "Моя Київщина" у Telegram