Радію, що школа стоїть і вже відкрила двері для дітей!
Олег Іваненко (депутат Київської облради)
02.09.2025
16:12
Моя перша Броварська школа, збудована вже за часів незалежності!
Учора її відкривав Президент Зеленський — як глава держави, мабуть, має на це право. Хоча насправді школа зведена лише за кошти обласного та місцевого бюджетів.
Ще у 2018 році мало хто вірив, що це можливо. Казали: «Не побудують!».
Але перші десятки мільйонів гривень я, як депутат облради минулого скликання, зміг знайти саме тоді — всупереч скепсису.
І ось вона — сучасна, жива, справжня! Радію, що школа стоїть і вже відкрила двері для дітей!
Читати "Моя Київщина" у Telegram