#

Радію, що школа стоїть і вже відкрила двері для дітей!

Олег Іваненко (депутат Київської облради)

02.09.2025 16:12
Радію, що школа стоїть і вже відкрила двері для дітей!

Моя перша Броварська школа, збудована вже за часів незалежності!

Учора її відкривав Президент Зеленський — як глава держави, мабуть, має на це право. Хоча насправді школа зведена лише за кошти обласного та місцевого бюджетів.

Ще у 2018 році мало хто вірив, що це можливо. Казали: «Не побудують!».

Але перші десятки мільйонів гривень я, як депутат облради минулого скликання, зміг знайти саме тоді — всупереч скепсису.

І ось вона — сучасна, жива, справжня! Радію, що школа стоїть і вже відкрила двері для дітей!

Читати "Моя Київщина" у Telegram