#

Разом із ТМ "Сквирянка" продовжуємо соціальну підтримку вразливих категорій населення

Леонід Глиняний (депутат Київської обласної ради)

25.03.2020 18:29
Разом із ТМ "Сквирянка" продовжуємо соціальну підтримку вразливих категорій населення

23 березня ц.р. для 473 одиноких престарілих громадян, яких обслуговує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району, було відправлено 2 тонни продукції.

Для порятунку хворих перерахували 101 тис грн для придбання апарату ШВЛ для Сквирської ЦРЛ. Для медперсоналу Сквирської ЦРЛ передали 40 наборів одноразового одягу із власних запасів підприємства, адже наразі в Україні неможливо придбати захисний одяг із високим ступенем захисту для медичних працівників, які стають на лінію захисту населення від інфекції (проте продовжуємо шукати). І далі вживатимуться заходи для дієвої підтримки жителів міста та району.

Щодо цінової політики на нашу продукцію. Станом на 25 березня 2020 року відпускна вартість її не зросла, незважаючи на стрімкий та ажіотажний попит із боку споживачів та ріст замовлень від торговельних мереж. Як відповідальний вітчизняний виробник ми підтримуємо своїх співвітчизників і розуміємо, у якій ситуації опинилася кожна українська родина через спалах складної інфекційної недуги. Сировиною для безперебійної роботи підприємство забезпечене цілком. У нашому фірмовому магазині постійно є різні крупи, хоча їх швидко розкуповують.

ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів" у складний кризовий період, спричинений коронавірусом, працює, як і раніше, у звичному режимі, випускаючи високоякісну продукцію. У 2019 році підприємство сертифіковане за найвищою системою менеджменту харчової безпеки FSSC-22000, тому сучасні вимоги дотримання безпеки виробництва для нас – нормальний ритм роботи.

Нині ж застосовуються усі заходи безпеки, викликані запобіганням поширенню інфекційних хвороб та короновірусу зокрема. Окрім робочого одягу, наші працівники забезпечені одноразовими засобами захисту, дезінфекційними, все – згідно з протоколом. Щогодини у приміщеннях здійснюється вологе прибирання.

Усім працівникам змін, які прибувають на роботу, обов’язково вимірюється температура тіла, дезінфікуються руки. Дезінфекції підлягає транспорт, який заїжджає на територію підприємства для завантаження продукцією, водіям видаються одноразові маски. Категорично заборонено допуск на територію підприємства сторонніх осіб.

Читати "Моя Київщина" у Facebook