#

Росія прагне знищити гідність людей, щоб людина значила нуль: так ніколи не буде в Україні

Володимир Зеленський (Президент України)

02.04.2023 13:14
Росія прагне знищити гідність людей, щоб людина значила нуль: так ніколи не буде в Україні
Володимир Зеленський

Чому Росія вбиває? Для чого Росія знущається, катує, тероризує? Вона прагне знищити гідність людей, щоб людина значила нуль. Щоб звичайна людина на території, яку контролює Кремль, була тільки пилом під ногами тих, хто утримує владу. Так і є в Росії сьогодні, і так ніколи не буде в Україні. Ніколи в усій Європі, на землі кожного із народів, які захищають свободу, як ми це робимо сьогодні.

Ми не дамо забути! Людська порядність не дасть забути! На вулицях Бучі світ побачив російське зло, зло без маскування. Побачив те, що Кремль прагнув принести і на інші вулиці України, інші вулиці Європи і світу, які могли би захопити російські окупанти, могли би, якби не ви, якби не ми, якби не українці.

Вже більше, як 400 днів український народ абсолютно повністю сконцентрований на відбитті геноцидної повномасштабної агресії Росії. Україні допомагають наші друзі. Вони сьогодні тут. Ми їм вдячні. Україні допомагають народи, які так само, як і ми, вірять у те, що життя людини є найвищою цінністю.

Ми точно переможемо у цій битві. Російське зло впаде саме тут – в Україні, і більше не зможе піднятися. Людяність переможе. Але людство має пам'ятати кожне українське місто, чиї героїзм і стійкість дають майбутнє усім, хто цінує найголовніше - життя.

Читати "Моя Київщина" у Telegram