#

Розкриття "великого зливу" з НАБУ

Юрій Ніколов (Журналіст)

11.06.2024 08:57
Розкриття "великого зливу" з НАБУ

Я півтори години дивився на Denys Bihus. Я вперше в житті бачив, щоб він про щось в принципі говорив стільки часу підряд. Але цього разу йшлось про “великий злив” з НАБУ. Про те, що під час обшуку детективи вилучили телефони ідеолога “Великого будівництва” Юрія Голика, який фігурує у розслідуванні бюро, і знайшли в них… непублічну інформацію щодо роботи НАБУ. Там і внутрішні документи Бюро, і ухвали, і скріни листувань.

В общім, я хочу донести до причетних просту, але складну річ.

Вже точно немає у Углави залізобетонного даху в США, намоленого багаторічними історіями про успєшний успєх. Вже точно є розуміння, що "Велике асфальтування" було основою основ для "слуг народу", і тому вже не буде виконувати цю функцію на "Великій відбудові" (а ви думали, що пропхати Чернишова з його слідом в НАБУ, чи якогось бєсстрашного губєра буде просто як два пальці об асфальт? Колеги - будівництво з абсолютно зрозумілих причин тепер добре "прострілюється" донорами нашої демократії))) 

Звісно, у всяких персонажів є стара інституційна пам'ять, що на голову Зеленського можна створити тиск через анонімні тєлєгі і інтернет-помийки, і він як зайчік знову прийме складе, але необхідне рішення.

Але скажу чесно. Саме під час перегляду цього лонг-лонг-лонг відео про історію розкрадання щонайменше 100 мільярдів гривень і замітання кримінальних слідів до мене дійшла проста річ.

Я в мейнстрімі. Це вони черті. 

Купа людей сситься даже лайк поставить мені під постом, бо бояться, що їх "засудять в чатіках". Купа людей бояться, що вони виглядатимуть неконструктивними, якщо вони пошлють нахер "офісну" обслугу. Але купа - це не всі. Далеко не всі)))

Ця історія саме так і бореться. Якщо купа людей напише доповідні і рапорти про діяльність/бездіяльність свого начальства - це допоможе почистити спочатку структуру, а потім і Україну. 

Я не шучу)))


Читати "Моя Київщина" у Facebook