#

Руслана Лижичко (співачка): Із зони енергетичної катастрофи на територію чистої енергії

26.04.2018 15:43
Руслана Лижичко (співачка): Із зони енергетичної катастрофи на територію чистої енергії

Сьогодні річниця енергетичної та екологічної катастрофи, трагедії України.

Чорнобиль.

26 квітня 1986 року. Я пам'ятаю цей день в деталях.

Тему Чорнобиля я зробила для себе найголовнішою у боротьбі та просуванні ідеї переходу світу на 100% Чистої Енергії – Енергії Майбутнього. Я присвятила цьому свій виступ у Даласі у Техасі на наймасштабнішій еко-конференції у світі EarthX, присвяченй збереженню, у якій я брала участь на запрошення американської сторони, а саме засновників та організаторів заходу Траммелла Кроу та Джейсона Ван Бюрена.

Світ пам'ятає!

Чорнобиль. На жаль, це той факт, по якому найчастіше впізнають чи згадують про Україну. Моя мета у проекті "Сонце Чорнобиля" – згуртувати прихильників та партнерів навколо нашої ідеї "Перепозиціонування зони енергетичної катастрофи на територію чистої сонячної енергії (сонячні поля Чорнобиля)!".

Це нова Енергія України і її новий прогресивний імідж у Світі!

Дякую всім, хто мене підтримав на етапі ідеї, яку я презентувала публічно на Форумі Енергоефективності, який проходив у Києві у листопаді минулого року.

Україні потрібна Енергетична Незалежність, Нова Енергетична Культура. Україна має повірити у власну Енергію та почати виробляти її самостійно. Україна енергетично самодостатня!

Читати "Моя Київщина" у Facebook