Саулко і «схематоз»: мер планує приватний готель на державній землі
Юрій Бобровнік (ексзаступник Переяслав-Хмельницької РДА)
Саулко звернувся до суду бо хоче схематоз!
Саулко особисто звернувся до Суду щоб визнати державну власність безхозною, і на підставі рішення суду зробити комунальною! А потім приватною.
Я сьогодні звернувся до судді із депутатським запитом де вказав на докази державної власності і попросив до справи третьою стороною долучити Департамент культури і туризму Кода та Ніез "Переяслав".
Саулко продовжує не звертати увагу на вручені підозри у цій справі. І факт того, що до суду звернулися не підлеглі Саулка, які відповідають за це згідно посадових обов'язків, а мер особисто, вказує лише на те, що мер особисто зацікавлений у тому щоб потім приватизувати напів зруйновану казарму у центрі міста. Подейкують, що він там хоче мати свій готель.
Репост вітається!
Читати "Моя Київщина" у Facebook