#

"Шевченко на кожен день": вірші для самосвідомості та відродження України

Яніна Соколова (Журналістка)

08.04.2023 15:00
"Шевченко на кожен день": вірші для самосвідомості та відродження України

Сьогодні Ірпінський ліцей інноваційних технології отримав неймовірну книгу від Яніни Соколової "Шевченко на кожен день".

Яніна Соколова - українська журналістка, громадська діячка, блогерка. Авторка і ведуча програми "Рандеву" на 5 каналі, проєктів на YouTube: "Вечер с Яниной Соколовой" (доступно пояснює росіянам, що повернутися з України вони зможуть одразу в пакетах) та "Соромно!". Засновниця проєкту "Я, Ніна" на допомогу онкохворим, волонтерка ЗСУ.

У перший день після деокупації Ірпеня Яніна приїхала до нашого міста та записала інтерв‘ю з мером Ірпеня та командиром героїчної Ірпінської Тероборони Олександр Маркушин: https://youtu.be/n0hJONaQduo

Хочеться поділитися коментарем про книгу від пані Яніни: "Наша книга - це сеанс самосвідомості. Я читатиму ті вірші, які щодня будуть переконувати: Тарас - це друг, а не дядько з укрліт. Почуйте Шевченка, відродіть Україну самі".


Щиро дякуємо за подарунок. Відтепер і назавжди - ми щодня із Шевченком.


Нагадаємо, щоб передати книгу до Ірпінського ліцею інноваційних технологій, звертайтеся до директорки ІЛІТ Марії Гостін +380934869833.

Читати "Моя Київщина" у Facebook