#

Що відбулося з рейдерським захопленням громади на Київщині

Тетяна Ніколаєнко (журналіст)

09.06.2024 11:51
Що відбулося з рейдерським захопленням громади на Київщині

Пам’ятаєте, перед Великоднем я писала про рейдерське захоплення посади голови Феодосіївської громади на Київщині? Та, де Хотів, Іванковичі, Ходосівка, Лісники, Іванковичі, де живуть Шефір, Баканов, Юрій Бойко, судді, прокурори.. де колись жив президент Зеленський. 

Коротко фабула. Ігор Москаленко став секретарем громади наприкінці минулого року, після повернення з фронту та з умовою, що не виконуватиме чужі "хотєлки". Але на таких умовах йому вдалось провести аж одну сесію. А коли він відмовився призначати потрібних людей, невдоволені провели бозна-де сесію, і проголосили нового секретаря Гладуша. Якого зареєстрували в Бучі. Мінюст це скасував, але компанія не заспокоїлась, і знайшла ще одного реєстратора для Гладуша. І він вніс його в реєстр як секретаря і голову виконкому. Москаленко подав нову скаргу до Мінюсту.

Але тут метод наукового тику видав дещо цікаве про Гладуша. в 2022 його ГО зірвала тендер Укренерго, яким ми мали збудувати високовольтну лінію до Польщі, для експорту електроенергії. Це було до того, як росія почала знищувати нашу енергетику. В тендер ще хотіла зайти компанія, близька до Шурми. Але потім передумала, щоб не було срачу. Але силами ГО Гладуша той підряд так нікому і не дістався.

Читати "Моя Київщина" у Facebook