#

Скандальне будівництво "Кампи" не продовжиться попри рішення суду

Анатолій Федорук (міський голова Бучі)

17.08.2021 13:29
Скандальне будівництво "Кампи" не продовжиться попри рішення суду
Анатолій Федорук
У зв’язку з інформаційним накрутом навколо забудови біля Кампи хочу заспокоїти громадськість Бучі – рішення колегії суддів Шостого апеляційного адміністративного суду від 11 серпня не змінює ситуацію по суті.
Цей судовий процес не дозволяє відновити будівництво, оскільки в ТОВ "Комфорт ЛТД" закінчився договір оренди на скандальну земельну ділянку.
Поясню, в чому суть спору. Забудовник ОК "ЖБК "Кампа-Парк" звернувся до суду, щоб скасувати приписи, накази та рішення 2017-2019 років, якими зупинені містобудівні умови на забудову класу СС1 по вулиці Лісова, 1-а в зеленій зоні міста Буча, і виграв процес 11 січня 2021 року в Київському окружному адміністративному суді.
На це рішення департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області подав апеляційну скаргу, до якої приєдналась Бучанська міська рада. Саме цю скаргу колегія суддів розглянула 11 серпня 2021 року, залишивши без задоволення.
Наступний етап – касаційна інстанція, де позиція Бучанської міської ради буде незмінною. 2,0112 га в районі Кампи мають залишатися власністю громади міста Буча і перейти в постійне користування КП "Бучазеленбуд".
Загалом по ситуації із забудовою на Кампі тривають судові процеси в різних інстанціях. Станом на зараз ОК "ЖБК "Кампа-Парк" не має права відновити будівництво у вказаній зеленій зоні, не вирішивши питання з землею та не одержавши нових містобудівних умов.
Тож закликаю громаду бути пильною, не вестися на інформаційні атаки та вкиди, а також оперативно інформувати про будь-які самочинні забудови межах Бучанської громади.
Читати "Моя Київщина" у Facebook