#

Сльозливі виступи Зеленського про Ізюм і Бучу

Антін Мухарський (митець)

21.09.2022 11:05
Сльозливі виступи Зеленського про Ізюм і Бучу
Антін Мухарський

ІЗЮМСЬКА РУКА

Дивлюсь сльозливі виступи Зеленського про Ізюм і Бучу, і якось думається: а чи не цей же ж самий чувак жартував про сеньйор Голодомор, побиття студентів і повію-Україну... І сміялися ж, ржали цілою країною. І зробили їх владою. То до чого ці крокодилячі сльози? Пожартуй, Володя, щось про зотлілу ізюмську руку з українським браслетом, чи "оживших покійників із Бучі"... Голосочком своїм кумедно-сипливим, яким нині просиш Штати визнати Росію країною-терористом. Бо, блять, щось не смішно тобі? А нам теж не було смішно від 2014-го. А комусь від 2004-го, а комусь від 1991-го, а комусь від 60-х, коли саджали дисидентів, а комусь від 40-х, кого висилали на Сибір, а комусь від 37-го, 33, 32, 21,18...

Учора на єдиному телемарафоні дешево-коньюнктурний концерт Наді Дорофеєвой, позавчора абсолютно бездарні, тупі, халтурно зроблені "Байрактар ньюс", суцільні "російскіє експєрти" на каналі Фрідом, європейські "благодійні" концерти русскоговорящіх друзєй президента за бюджетні кошти...

Грьобані радянські перевертні, коли ви вже насмієтеся, нажеретеся, коли ви вже, блять, умиєтеся українською кров'ю настільки, що самі охуїєте від своїх малоросійських "концертів" та "жартів"? Коли вже, блять, ця "ізюмська рука" ухопить вас за горло? Бо це ж ви породили її своїми сміхуйочками та бажанням "увідєть мір в глазах путіна"!

Добре, добре... геть емоції. Мовчу. "Боневтік", і війна в країні, і вапщє "кто я такой, штоб крітіковать прєзідєнта, в головє которого, возможно, проісходят процеси взрослєнія"? 

Ок. Зеленського не чіпаю. Він та "ізюмська рука" – лишень прямий наслідок інфантильного, пацифістичного вибору українського народу в 2019 році. Голосували за мир – отримали війну. Жартували про Геноцид-Голодомор? Геноцид уже маємо... Попереду дуже важка зима.

Хужє нє будєт! Хоть паржом! Да, рєбята?

Читати "Моя Київщина" у Telegram