#

Співпраця між медиками різних рівнів і напрямків та громадами має бути максимально ефективною

Тетяна Семенова (заступниця голови Київської облради)

18.05.2023 09:53
Співпраця між медиками різних рівнів і напрямків та громадами має бути максимально ефективною
Тетяна Семенова

Сьогодні держава оплачує, за пакетами заключеними з НСЗУ, тільки надання екстреної медичної допомоги. Де у пріоритеті екстрені та критичні випадки. Що ж стосується роботи невідкладної допомоги - це вже рішення за громадами, або ж, при потребі, утримувати службу невідкладної медичної допомоги самостійно, або ж заключити угоду на надання таких послуг з одним із КНП чи приватним закладом, що можуть надавати такі послуги на платній основі.

Наразі в області діє 13 таких угод з КНП КОР "Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

Голова Студениківської сільської об'єднаної територіальної громади Марія Лях, голова Ташанської територіальної громади Василь Вовчанівський та директор КНП "ЦПМСД Калинівської селищної ради" Сергій Кудренко ініціювали проведення робочої зустрічі з питань перегляду договірних умов, оскільки у процесі співпраці, з’явилася потреба в їх удосконаленні.

Домовилися з очільницею обласної екстренки Оксаною Шарко щодо опрацювання пропозицій висловлених під час наради.

Співпраця між медиками різних рівнів і напрямків та громадами має бути максимально ефективною. Адже, надання якісних медичних послуг жителям Київщини у пріоритеті.

І ще хочу звернутися до медиків, які у пошуках роботи. Ташанська громада запрошує до себе на роботу сімейного лікаря. Там готові створити максимально комфортні умови, як для праці, так і для проживання. А ще пропонують достойну заробітну плату.

На зображенні може бути: 3 людини

На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються та стіл

На зображенні може бути: 3 людини та люди навчаються

Читати "Моя Київщина" у Telegram