#

Становлення самоврядних традицій – особлива сторінка в історії українського державотворення

Ярослав Добрянський (заступник голови Київської облради)

08.12.2021 09:55
Становлення самоврядних традицій – особлива сторінка в історії українського державотворення

День професійного свята – приємна мить, за якою стоять щоденні виклики, надзвичайна відповідальність, віддане служіння інтересам людей і кропітка праця кожного, хто причетний до органів місцевого самоврядування.

Шановні колеги, друзі, депутати усіх рівнів і скликань, працівники виконавчих апаратів і ветерани самоврядної ниви!

Щиро вітаю усіх вас зі святом!

Ми – та влада, яка найближча до людей. Від нашої з вами згуртованості у вирішенні життєво необхідних питань місцевого розвитку, від нашої спільної сумлінної праці, розуміння тих нелегких завдань, які стоять перед нами,  а також прийняття необхідних виважених рішень, – залежать і соціальне благополуччя людей, і загальний добробут наших громад і Київщини в цілому.

Нехай цей день об'єднає всіх причетних у спільному прагненні зробити наші міста, селища, села, рідну нам Київщину і всю Україну щасливими й багатими.

Нехай додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя людей!

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

Читати "Моя Київщина" у Telegram