#

Світ має визнати геноцид Українського народу під час російського вторгнення

Руслан Стефанчук (голова Верховної Ради України)

12.04.2022 17:00
Світ має визнати геноцид Українського народу під час російського вторгнення

Метою воєнної агресії з боку росії в Україні є системне й послідовне знищення Українського народу, його самобутності та позбавлення його права на самовизначення та самостійний розвиток. 

Про офіційну політику росії щодо невизнання права Українського народу на існування свідчать численні публічні заяви путіна та інших посадових осіб цієї держави, а також відповідні дії Збройних сил рф. 

Щоденні масові вбивства, викрадення, позбавлення свободи людей, їх катування, ґвалтування жінок і дітей, глумління над тілами вбитих, розстріли, блокада населених пунктів, знищення цивільної інфраструктури, використання голоду як методу війни… І таких звірств безліч на всій території України, куди ступила нога російського окупанта.

Не можна мовчати, не можна пробачити. Верховна Рада України закликає весь світ визнати дії росії геноцидом Українського народу!

Із цією метою щойно зареєстрували проєкт постанови №7️276, яким пропонується схвалити Заяву ВРУ «Про вчинення Російською Федерацією геноциду в Україні».

Цією заявою Парламент України визнає та звертається до міжнародної спільноти з проханням визнати вчинення росією геноциду Українського народу, а також злочинів проти людяності та воєнних злочинів в Україні.

Викриття істинних намірів росії допоможе ініціювати притягнення до відповідальності всіх винних осіб та зупинити геноцид Українців! Дякую експертам ініціативи Право в умовах війни за плідну роботу з підготовки проєкту Заяви!

Читати "Моя Київщина" у Facebook