#

Сьогодні завершується моя піврічна історія на посаді держсекретаря Мінрегіону

Василь Володін (ексголова Київської ОДА)

23.11.2022 15:15
Сьогодні завершується моя піврічна історія на посаді держсекретаря Мінрегіону

Дорогі друзі! 

Сьогодні завершується моя піврічна насичена історія на посаді держсекретаря Мінрегіону.

Цікавий досвід, непогані здобутки, реформа системи держпідприємств сфери управління Мінрегіону, залишаються тільки найпотужніші базові наукові установи, які зможуть зосередитися на своїй профільній діяльності, решта передається до ФДМУ, стабілізовано роботу апарату Міністерства, покращено матеріально-технічне забезпечення, непрості часи для непростих рішень.

Велика подяка Олексію Чернишову за можливість працювати у найкращій команді, а також заступникам Міністра: Василю Лозинському, В'ячеславу Негоді, Івану Лукері, Наталії Козловській, Наталії Хоцянівській, Ігою Корховому, Олександру Дудченку за співпрацю і готовність завжди сприяти та об’єднати зусилля для досягнення найкращого результату.

Уже такий рідний колектив апарату Міністерства - Ви справді круті професіонали, які знають як і вміють робити ефективні реформи. І головне - робите їх, незважаючи ні на що!!! Тільки не зупиняйтесь і нових перемог вам!

Впевнений, що з такими командами Україна непереможна і буде відбудованою та відновленою в найкоротшій перспективі, а ворог (чи його залишки) залишиться на узбіччі історії!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Героям Слава!

P.S. Життя прекрасне, непередбачуване, але точно цікаве! Так, і світ все таки тісний.

НАК "НАФТОГАЗ" зустрічай, у нас багато роботи попереду!!!


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: