Тепла ванна для начальства Київщини
Андрій Мотопед (Білоцерківський активіст)
Друзі, розкажу Вам, як найшвидше перевірити перевірити начальство на бздливість.
Уявіть потужних керОвників: прес-релізи печуть, наради розрулюють, в президіях строгі возсєдають, а головне – як позують перед камерами, які фоточки красіві. І так біцепс показав, і сяк бороду підсвітив, а як кофточка воєнна виглядає! Ізюмітєльно ми кермуємо державою.
А тут крім війни, розрухи, кризи, прильотів, біженців, інвалідів, корупції-антикорупції ще ЛЮДІШКИ якісь під ногами плутаються.
Раду ветеранів їм подавай, раду громадськості вимагають, якийсь контроль хочуть здійснювать, доступ преси хочуть до наших сокровенних маневрів в кулуарах. У нас все добре БЕЗ громадян. Нас все влаштовує.
Злякались аж усрались. З живими людьми говорити, та ще й про проблемні питання. Тому вирішили зробити, як завжди, по-дибільному.
Ветерани? Хочете радитись? Буде Вам громадська рада ветеранів! Але без громадськості, бо кандидатів обиратимуть лише ОМС, а вони виберуть правильних кандидатів.
P.S. : Це Вам, шановні громадяни, резюме зустрічі з одним із керівників Київщини на тему участі реальних ветеранів у роботі громадської ради ветеранів.
P.PS. : Уявляю сцену, коли на засідання фейкової «кишенькової» ради ветеранів прийдуть реальні ветерани…
