У Бучі стартував велосезон
Анатолій Федорук (міський голова Бучі)
16.03.2026
09:33
Відкрив для себе велосезон. Погода сьогодні саме для цього — сонячно, по-весняному. І добре видно, як місто поступово приходить до ладу після складної зими.
Комунальні служби зараз працюють у посиленому режимі — прибирають вулиці, парки та громадські простори. За зиму по громаді розсипали понад 8 тисяч тонн піщано-сольової суміші, тож роботи ще чимало, але порядок наводимо.
Тому якщо маєте трохи часу — виходьте на прогулянку містом або сідайте на велосипед. Маємо цю можливість завдяки нашим Збройним силам України.
P. S. Велосипед — українського виробника ARDIS. Підтримуймо те, що #ЗробленоВУкраїні.
Читати "Моя Київщина" у Facebook