#

У Бучі стартував велосезон

Анатолій Федорук (міський голова Бучі)

16.03.2026 09:33
У Бучі стартував велосезон

Відкрив для себе велосезон. Погода сьогодні саме для цього — сонячно, по-весняному. І добре видно, як місто поступово приходить до ладу після складної зими.

Комунальні служби зараз працюють у посиленому режимі — прибирають вулиці, парки та громадські простори. За зиму по громаді розсипали понад 8 тисяч тонн піщано-сольової суміші, тож роботи ще чимало, але порядок наводимо.

Тому якщо маєте трохи часу — виходьте на прогулянку містом або сідайте на велосипед. Маємо цю можливість завдяки нашим Збройним силам України.

P. S. Велосипед — українського виробника ARDIS. Підтримуймо те, що #ЗробленоВУкраїні.

Читати "Моя Київщина" у Facebook