У Рогозівському старостинському окрузі відкрилася нова сільська медична амбулаторія
Владислав Байчас (секретар Бориспільської міської ради)
Сьогодні у Рогозівському старостинському окрузі свято – свої двері гостинно відкрила нова сільська медична амбулаторія, будівництво якої розпочалося ще у 2021 році. Це був нелегкий шлях, адже з початком повномасштабного вторгнення роботи були призупинені. Лише згодом їх вдалося відновити і власними силами успішно завершити.
Вартість будівництва становить 15, 3 млн. грн, з яких 50% – це субвенція з обласного бюджету.
Дякую всім причетним до появи нової амбулаторії – від задуму до успішного втілення цього проєкту – за непохитну підтримку і віру впродовж всього часу. Робимо нашу громаду кращою та комфортною для її жителів разом!
Після зустрічі разом з представниками громади поклали квіти до Алеї Героїв, схиливши голови у хвилині мовчання… Пам’ятаємо, завдяки кому вистояла Україна і сьогодні можемо жити та працювати. Слава Україні та її Героям!
Читати "Моя Київщина" у Telegram