#

У Володарській громаді зібрали майже 500 тис. грн. для допомоги нашим воїнам

Валерій Колюх (народний депутат України, 92 округ)

24.08.2023 15:20
У Володарській громаді зібрали майже 500 тис. грн. для допомоги нашим воїнам
Валерій Колюх

Сьогодні, на засіданні Верховної Ради України прийняли ряд важливих постанов та законопроектів, зокрема таких, що спрямовані на посилення обороноздатності країни.

  •  Ухвалили Постанову про Заяву Верховної Ради України, якою закріплюється неприпустимість будь-яких територіальних поступок та напрямки державної політики щодо реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.
  •  Прийняли Закон щодо спрощення процедури декларування військової техніки.

Після засідання Парламенту взяв участь у святкових заходах, присвячених відзначенню Дня Державного Прапора України у Володарській територіальній громаді.

Хвилиною мовчання ми вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців із Володарщини, які поклали власне життя для захисту нашої незалежності та боролися за нашу землю.

Співчуття та підтримка родинам загиблих військовослужбовців, низький уклін і велика шана усім, хто бореться за Україну.

Крім того, долучився до благодійної акції – збору коштів на підтримку ЗСУ, завдяки якій, спільними зусиллями було зібрано майже 500 тис. грн. для допомоги нашим воїнам!

Щира вдячність Володарській громаді, підприємцям, активістам та волонтерам за активну підтримку нашої армії та участь в обороні України.

Завдяки вашій злагодженості та єдності, волі українського народу до Перемоги тримається наша країна!

Також передав від себе футбольні м'ячі місцевій футбольній команді, яка сьогодні отримала кубок за переможне 1 місце у обласних змаганнях з футболу, та привітав спортсменів із перемогою.

Читати "Моя Київщина" у Telegram