#

Україна героїчно чинить спротив ворогу

Анатолій Присяжнюк (ексголова Київської ОДА)

12.03.2022 18:22
Україна героїчно чинить спротив ворогу

Триває сімнадцятий день війни. Україна героїчно чинить спротив ворогу.

Наша команда продовжує надавати максимальну допомогу в обороні держави. А це підтримка військових, сил територіальної оборони, переселенців, допомога людям, які залишилися без даху над головою, втратили все своє майно. Вкотре дякую усім, хто долучився до такої надважливої роботи. Сьогодні ми як ніколи згуртовані та впевнені, що перемога обов‘язково буде за нами.

Останнім часом з‘являються спроби «доброзичливців» розігнати фейки про мою родину, зміст яких навіть огидно коментувати. Прошу не реагувати на подібні закиди.

Днями я тимчасово виїхав до Відня, аби зустрітися зі своїм товаришем, професором Віденського університету, доктором медицини Ігорем Гуком, щоб домовитися про постачання гуманітарної допомоги в Україну. Разом робимо все для нашої перемоги над терористами та агресорами.

Наразі відправляємо у Львів для подальшого розподілення в регіони, що найбільше потерпають від війни, гуманітарні вантажі з ліками та медикаментами (це те, що є критично важливим).

Два дні тому таку допомогу передали для багатостраждального Гостомеля і вже сьогодні вантаж отримано. Також доставлено гуманітарну допомогу в інші населені пункти Київщини, Харківщини, Херсонщини, Запорізької області. Така підтримка надається постійно.

Водночас хочу зазначити, що мій син в Україні, працює разом з усіма 24/7.

Сьогодні всі українці в єдиному строю, якісно та ефективно виконують свою роботу, максимально використовують свої здібності та можливості. Кожен тримає свій фронт, тримає оборону, робить все можливе і неможливе для перемоги України.

Віримо, що наша перемога вже близько і на Українській землі запанує мир.


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: