#

Україна переможе росію, яка нахабно напала на нас

Єва Басіста (журналістка)

28.02.2022 13:13
Україна переможе росію, яка нахабно напала на нас

Йде війна. Ще тиждень тому Україна жила своїм звичним життям, але ранок четверга все змінив. У великих містах нашої держави стали лунати вибухи, а росія почала відправляти на нашу землю своїх солдатів, які начебто мають врятувати нас. Але від кого нас рятувати?

Звісно якщо увімкнути телебачення росії, то там показують, що у нас тут ходять нацисти, які займаються пресуванням народу, мародери та інша нечисть. Але це все неправда! Це все фантазії старого маразматика путіна, який невідомо, що хоче від цього життя. Він зараз лякає всіх ядерною зброєю, але це говорить про його відчай та боягузтво.

Цей путлер хотів завоювати Україну за день, але йому не вдалося. Він не отримає нашу землю, бо наша армія нищить його орків. Зараз це яскраво видно з новин. Українські військові палять їх живцем та розстрілюють, але не менше дивує наше населення.

Усі жителі згуртувалися та стали зупиняти танки та колони солдатів. Хтось це робить голими руками, а деякі кидають у військо окупантів коктейлі молотова. Зараз всі українці борються. І така завзятість дивує весь світ. Ніхто не вміє так вправно захищати власну землю, як ми, бо ми вільна нація та ніколи не станемо жити під прапором росії, яка так нахабно та підло напала на нас, але більше дивує брехливість її влади.

Але це нас не зламає. Чим більше вони кидатимуть свого війська до нас, то більше помре тих москалів, які у наступні десятиріччя стануть гарним удобренням для полів, де ростиме наша пшениця. А чому удобренням? Та влада росії не поспішає забирати своїх солдатів, бо у них нема війни…

Хоча солдатами їх назвати важко. Це терористи. Хіба воїни будуть цілитися у цивільне населення, розстрілювати карети швидкої допомоги, дитячі будинки та решта? Ні! Ці росіяни - нелюди! Вони мають вічно горіти у пеклі за свої гріхи перед нашим народом.

Проте їм зараз не солодко. путін кинув їх на фронт та гадав, що українці будуть зустрічати цих виродків хлібом? Ні! Уже понад 5 тис орків скуштувало нашу войовничість та побачили той жах, який ми для них підготували.

Вони не очікували, що навіть прості люди зупинятимуть їхні колони. Та навіть роми, які проживають на нашій території, почали шкодити тим гнидам – крадуть танки. І це смішно! Як у справжніх військових можна вкрасти техніку? Жах… Це доводить одне – вони ніколи не переможуть! Всі окупанти, які вступатимуть на нашу землю – загинуть. Таке повідомлення кажуть їм усі.

Дурна росія не знає до кого полізла. Вона думає, що може порушувати всі правила та залишатися при цьому білою та пухнастою? Ні! Ця країна нахабно ввела своїх орків під миротворчою організацією, але де їхні сертифікати про вакцинацію? Чергове порушення? Так! Але наразі це неважливо.

Проте на кінець хочу сказати, що правда на нашій стороні. Ми їх подолаємо, бо ми цього щиро бажаємо. Нам допомагає весь світ. росія, путін та лукашенко дуже дорого заплатять за свої дії!

"Русский корабль, иди на х..й!". Однак більше до душі повідомленні баби Наді, яка у на зупинці у селі Мигалки на Київщині написала.


Читати "Моя Київщина" у Facebook