#

Україна повернула додому 185 своїх людей із російського полону

Олексій Кулеба (Віцепрем'єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій)

03.10.2025 09:06
Україна повернула додому 185 своїх людей із російського полону
Україна повернула додому 185 своїх людей із російського полону. Це воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби – рядові, сержанти та офіцери. Серед тих, хто сьогодні вдома – оборонці Маріуполя й «Азовсталі», працівники ЧАЕС. Разом із ними звільнено й 20 цивільних. Усі отримають необхідну допомогу та підтримку.

Щиро вітаю директорку КНП "Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги" Олена Юзвак. Її син Дмитро нарешті вдома. Він перебував у російському полоні з березня 2022 року.

З початку повномасштабного вторгнення Україна вже повернула понад 7 тисяч наших людей. Це результат щоденної наполегливої роботи, за яку вдячний кожному, хто долучений.
Читати "Моя Київщина" у Telegram