#

Українські науковці презентували другий том досліджень природи Ржищівської громади

Крістіна Чорненька (голова Ржищівської ОТГ)

10.04.2023 12:00
Українські науковці презентували другий том досліджень природи Ржищівської громади

Вчора потрапила в паралельну реальність. В дуже цікаве та енергетично сильне місце, завдяки людям які його створили та працюють там. 

Уявіть у нас в громаді є місце, де всі без винятку люди розуміють важливість не палити траву, не смітити в ярах, не труїти лисиць, не заливати хімікатами ґрунт та інше. І розуміють це не на словах, вони так живуть і працюють. 

Це українські науковці та дослідники з організації Українська Природоохоронна Група UNCG, що досліджують природу Ржищівської МТГ на станції. Хочу висловити щире захоплення та подяку за вашу роботу. 

Вважаю, що Ржищівській громаді неймовірно пощастило, бо ці дослідження унікальні для збереження здорової природи й відповідно здоров'я людей, які тут живуть. 

Якось в громаду хотіли "зайти" інвестори для будівництва асфальтного заводу. Я, як керівник, розумію, що це фінансові надходження в громаду, проте ціною здоров'я людей та потужного, негативного впливу на природу. Ми свідомо відмовилися від цієї пропозиції. 

У цю суботу українські науковці презентували II том досліджень природи Ржищівської громади. В стратегії розвитку громади один із пріоритетних напрямків - розвиток туризму через збереження природної спадщини. Тому я щиро вірю, що, об'єднавши наші спільні зусилля, ми досягнемо позитивних результатів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram