Усі служби працюють та готові до будь-якого перебігу подій
Олексій Кулеба (Віцепрем'єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій)
Дорогі земляки! Зараз, як ніколи, потрібно об'єднатися та зберігати спокій!
Наразі терміново скликаю оперативний штаб. Звіряємо інформацію по районах
Київщини. Як тільки матиму достовірні дані – повідомлю вам. Довіряйте виключно
перевіреним джерелам!
Усі служби, що забезпечують життєдіяльність населених пунктів, працюють в
посиленому режимі 24/7.
Усі лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії в
сільській місцевості працюють у штатному режимі та готові надати медичну
допомогу як населенню, так і військовим.
У країні приймаються спільні погоджені дії та рішення. Ми працюємо
синхронно та будемо продовжувати роботу разом у режимі 24/7. Усі служби працюють та готові до будь-якого перебігу подій. Тож продовжуємо працювати
надалі.
За можливості лишайтеся вдома. Тримаймося!