#

Усім ювенальним офіцерам поліції хочу побажати успіхів у роботі

Олексій Хоменко (прокурор Київської області)

31.05.2021 17:00
Усім ювенальним офіцерам поліції хочу побажати успіхів у роботі

Хотів би подякувати за запрошення на презентацію проєкту "Поліцейський - учасник освітнього процесу", яка відбулась у Білій Церкві.

Насамперед хочу сказати: якщо прокурор вже дізнався про кримінальні правопорушення учасником якого є дитина, значить, на жаль, десь недопрацювали батьки, органи превенції, а також освітяни. Даний напрямок діяльності, а саме ювенальний, є пріоритетом діяльності прокуратури, і моя участь в цьому заході це підтверджує.

На жаль, Київщині, не дивлячись на старання керівництва обласної поліції, але по ряду об’єктивних причин, притаманні саме злочини щодо дітей, а також злочини вчинені дітьми. І саме такий проєкт та комплексний підхід керівництва Національної поліції, голови КОДА, а також органів місцевого самоврядування, певно дасть результат, і у прокурора буде менше роботи в даному напрямку. Оскільки прокурор має роботу, коли вже є наслідок: дитина потрапила в біду або сама накоїла біду.

Тому, усім ювенальним офіцерам поліції, які отримали відповідні знання, я хотів би побажати успіхів у їх нелегкій праці й хочу запевнити, що прокурори Київщини їм завжди підставлять плече у цій непростій роботі.

Читати "Моя Київщина" у Facebook