#

Уже понад місяць триває досудове розслідування щодо забиття на смерть молодого хлопця з Бородянки

Ольга Василевська-Смаглюк (народна депутатка, 96 округ)

12.08.2020 09:36
Уже понад місяць триває досудове розслідування щодо забиття на смерть молодого хлопця з Бородянки

Уже понад місяць триває досудове розслідування щодо забиття на смерть молодого хлопця з Бородянки. Підозрюють у цьому жахливому злочині професійного боксера.

Незважаючи на суспільний резонанс та всю жорстокість даного вчинку Шевченківський суд обрав для підозрюваного нічний домашній арешт. За цей час підозрюваному було призначено судово-психіатричну експертизу, зібрана характеристика на ймовірного злочинця.

Слідчим у провадженні була витребувана вся медична документація померлого хлопця. Один із товаришів підозрюваного, який того вечора перебував біля клубу “Pride” був допитаний в якості свідка. Зараз вирішується питання щодо оголошення додаткової підозри за статтею 296 ч. 2 Хуліганство, вчинене групою осіб.

Громадськість обурюється прояву такої лояльності з боку судових органів та вимагає справедливості. Наразі, прокуратура Київської області подала апеляцію щодо зміни запобіжного заходу на більш суворий.

Цей молодий хлопчина загинув, просто за те що заступився за іншого, тому усі винні мають бути покарані. Наразі триває досудове слідство, тому буду інформувати про деталі розслідування, в рамках того, що можна розголошувати.

Читати "Моя Київщина" у Telegram