Важливий крок до якіснішої допомоги тим, хто потребує: соціальні працівники на Бориспільщині отримали електровелосипеди
Владислав Байчас (секретар Бориспільської міської ради)
Сьогодні в Бориспільському міському Центрі інтегрованих соціальних послуг вручили перші електровелосипеди соціальним працівникам сіл старостинських округів нашої громади.
Це стало можливим завдяки реалізації проєкту "Колеса доброти" спільно з благодійною організацією "Благодійний фонд "МХП-Громаді" (співфінансування 50*50).
Сьогодні було вручено 5 електровелосипедів, але на цьому не зупиняємося, адже це важливий крок до якіснішої допомоги для тих, хто цього потребує. Піклуємося і про тих, хто піклується про інших.
Я щиро вдячний БО "БФ "МХП-Громаді" за підтримку та сприяння в реалізації таких ініціатив.
А також хочу сказати ДЯКУЮ соціальним працівникам – людям із великим добрим серцем, які за покликом душі обрали місію бути надійною опорою й підтримкою тим, хто цього так потребує.
