#

Відсутність вибухів у Києві та області – не кінець війни

Дмитро Комаров (телеведучий, журналіст)

08.04.2022 12:35
Відсутність вибухів у Києві та області – не кінець війни

Як страшний сон, який переривався лише ночами, у холоді та темряві. Тому що в холодній напівдрімоті було тепліше на душі, ніж удень на вулиці. Уночі в спальнику не видно те пекло, яке на вулицях міста. Я приїхав із передовою групою Патрульної Поліції України під командуванням Євгена Жукова (Позивний Маршал). Дуже круті хлопці зі спецпідрозділу ТОР – тактична поліція. До них приєдналися ірпінські поліцейські з відділу особливого призначення.

Хлопці не втекли з міста під час окупації, продовжували під обстрілом виконувати роботу. Їздили з ними на "зачистку": перевірка підозрілого, пошук російських "втрат", допомога місцевим провізією. Зафіксував на фото.

Ми були в першій поліцейській машині, яка увійшла до Бучі та Ірпеня. Одностайна інформація від місцевих – російські з Київської області втекли. У паніці. "Швидко, бл**ь!" - кричали командири. Збиралися хвилин за 15. Намагалися встигнути забрати "намородерене". Напередодні наші військові організували переправу через Ірпінь та підбиралися дедалі ближче. Шансів пробратися до Києва у росіян не лишалося. Їхній план провалений. ЗСУ їх оточують. Цитата з російських "завдання спецоперації виконані" - класична брехня в їхніх ЗМІ. Хіба що, якщо завданням не був геноцид українського народу, знищення мирних жителів та руйнування мирних міст. Це "завдання" російські солдати виконували.

Ви, напевно, бачили вчора фото та відео з вулиці Бучі, засіяної трупами. Але це не єдине місце. Пишу і в голові спалахи. Ось собака гавкає біля тіла господаря вже тиждень. Ось чоловік із зв'язаними руками та простріленою головою. А ось хлопець без голови, із ключами біля рук. Додому не встиг.

Ми з поліцією, саперами та Нацгвардією дістаємо з кювету розстріляні машини з мирними жителями. Вже не у Бучі. Убиті пенсіонери, молоді сім'ї, машини зі скелетами, що згоріли. Я бачив усе на власні очі. Машини розстрілювали. Вхідні отвори – лобове скло. Мертві водії відлітали в кювет.

Росіяни втекли з Київської області. Але відсутність вибухів у Києві та області, які стали звичними – не кінець війни. РФ ще покаже свою підлість. Попереду ще багато роботи, щоби назавжди очистити нашу землю від нечисті. І перемогти. Обов'язково!

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: