#

Вірш Ліни Костенко "Пісенька з варіаціями" несе в собі життєдайність і натхнення

Віктор Ющенко (Президент України в 2005-2010 рр.)

18.03.2020 18:24
Вірш Ліни Костенко "Пісенька з варіаціями" несе в собі життєдайність і натхнення

Шановні друзі!

До 90-річчя вельмишановної української поетеси-шістдесятниці Ліни Костенко, який відзначатимемо 19 березня 2020 року, брав участь у культурно-просвітницькому проєкті "Київщина читає Ліну Костенко". Разом із видатними українцями зачитали один із найвідоміших віршів Ліни Костенко "Пісенька з варіаціями".

Погоджуюсь із ініціатором проєкту, директоркою Вишгородського історико-культурного заповідника, кандидаткою історичних наук Владою Литовченко, що це надзвичайно глибокий та філософський твір, який несе в собі життєдайність та натхнення!

Окрім Президентів, Ліну Костенко у відео читають Заслужена лікарка України, професорка Ольга Богомолець, міністр із розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, голова Київської обласної ради Микола Стариченко, голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, краєзнавець Олексій Заєць, директорка Вишгородського історико-культурного заповідника Влада Литовченко, народні артистки України Ольга Сумська та Наталія Бучинська, заслужений артист України Віталій Борисюк, актор театру та кіно Георгій Хостікоєв, а також співорганізаторка проєкту, директорка Ржищівського археолого-краєзнавчого музею Людмила Карпенко. Проєкт відбувся за підтримки Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради.

Також щира подяка виконавцю проєкту - агенції Агентство 'PR advice' та їхній керівниці Людмилі Шикоті.

Читати "Моя Київщина" у Telegram