#

Вихід із партії "Батьківщина" був колективним

Олександр Волинець (депутат Київської обласної ради)

18.01.2020 09:30
Вихід із партії "Батьківщина" був колективним

Друзі! Зважаючи на згадку про мою скромну персону та резонанс у соцмережах, пов’язаний з так званими "борами виборців" щодо початку процедури відкликання депутатів Київської обласної ради, вважаю за необхідне прокоментувати цей процес.

Дійсно, місяць тому 12 з 16-ти депутатів Київської облради вийшли з фракції та партії "Батьківщина". Хочу акцентувати увагу, що це було колективне рішення БІЛЬШОСТІ фракції, тих депутатів, які не рік і не два працювали на авторитет партії, тих депутатів, яких НЕ ПОЧУЛО керівництво обласної партійної організації на чолі з Костянтином Бондарєвим.

Не буду коментувати те, як організовувались ці "збори", як не допускали на них моїх колег-депутатів облради та тих виборців, які прийшли їх підтримати.

Прикро було чути аргументацію окремих учасників щодо нашого відкликання як таких "що відірвалися від громади, не звітують і втратили зв’язок з виборцями".

Ще прикрішим було чути про нашу "корупційність"… відновлені дитсадки, відремонтовані школи та будинки культури, об’єкти інфраструктури. Це корупція?

Не секрет, що протягом своєї каденції я та моя команда були і є поруч з виборцями, ми намагаємося бути максимально відкриті: повідомляти та звітувати про усі наші кроки та рішення, прийняті обласною радою.

Запевняю, що так буде і надалі! А оцінку нашій діяльності дасте тільки Ви! Працюємо далі!

Читати "Моя Київщина" у Facebook