#

Влада у Борисполі має працювати для громади

Сергій Бунін (Народний депутат)

30.11.2023 12:29
Влада у Борисполі має працювати для громади

Декілька слів щодо мобілізації мера Борисполя Володимира Борисенка до лав Збройних сил України та подальший розвиток подій у громаді. Нагадаю, що захист незалежності та територіальної цілісності України – це обов'язок її громадян. І це похвально, що мер вирішив боронити Україну. З іншого боку, життєдіяльність міста не має зупинятись.

Згідно з чинним законодавством, зокрема ч. 2 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на час, коли мер служить (а отже, не може здійснювати посадові повноваження), громадою керує секретар ради. І хоч усе законно, усе ж це дуже швидкі зміни, яких ніхто не очікував. Водночас нових облич на керівних посадах ми не побачили. А, отже, Владислав Байчас і по закону, і по факту, став безальтернативною фігурою. Він уже давно знаний у регіоні політик та управлінець, тому несподіванок не буде, він має команду, працювати уміє і роботи не боїться. Якщо ж міська рада та міські служби працюватимуть погано, то громада скаже своє слово на виборах. 

Як народний обранець від цього округу, я триматиму руку на пульсі та відстежуватиму події в Борисполі. Виборці довірили мені на виборах високу відповідальність та доручили депутатський мандат для захисту їхніх прав. Тому і громадяни, і влада Борисполя мають пам’ятати – я завжди поряд.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: