#

Володимир Карплюк (екс-мер міста Ірпінь): Нехай Олексій Зіневич пройде першим детектор брехні

26.09.2019 15:12
Володимир Карплюк (екс-мер міста Ірпінь): Нехай Олексій Зіневич пройде першим детектор брехні

Сьогодні скандальновідомий забудовник Лісової Бучі Олексій Зіневич (вкрав разом з мером Бучі Анатолієм Федоруком 10 ділянок ліс, оформивши на підставних осіб) запропонував мені пройти детектор брехні.

Як публічний діяч та лідер політичної партії “Нові Обличчя”, я готовий пройти тест на детекторі брехні після того, як Зіневич першим пройде тест у прямому ефірі (на детекторі, який спільно оберемо шляхом жеребкування) і надасть чіткі та вичерпні відповіді на наступні питання.
1. Чи давав ти особисто кошти Бучанському міському голові Анатолію Федоруку кошти за землю, на якій ти побудував собі приватний будинок у Бучі?
2. Чи зрізали за твоїм проханням дерева на земельних ділянках, на яких ти побудував свій будинок у Бучі?
3. Чи організовував ти схему по виділенню землі під твій будинок у Бучі на підставних осіб, в т.ч. на твоїх підлеглих, на твою сестру, на твою коханку і її сестру?
4. Чи давав ти гроші підставним особам за виділення на них земельних ділянок у Бучі, на яких ти побудував свій будинок?
5. Чи просив ти мене організувати через Бучанського міського голову Федорука обрізку кабелів конкурентів твоєї компанії “Бест”?
6. Чи просив ти мене як мера Ірпеня через адмінресурс видворити з Ірпеня компанії Андернет та ТВ нет і в подальшому замість них завести твою компанію “Бест”?
7. Чи ламають співробітники компанії “Бест” комунальне майно, монтуючи кабелі інтернету?
8. Чи ухиляєшся ти від сплати податків?
9. Чи виплачує твій телеканал “Погляд” мінімальну заробітну плату працівникам “Погляду” з доплатою іншої частини коштів “у конвертах”?
10. Чи давав ти вказівки журналістам каналу “Погляд” готувати сюжети по дискредитації забудовників, які відмовлялися співпрацювати з твоєю компанію “Бест”?
11. Чи платив ти кошти (в т.ч. й через посередників) правоохоронцям за відкриття кримінальних проваджень на Карплюка?
12. Чи платив ти кошти за рішення судів?
13. Чи здійснював ти підкуп депутатів Ірпінської міської ради та тиск на них?
14. Чи замовляв ти стеження за мною та моєю родиною?
15. Чи є у тебе спільний бізнес з родиною Бучанського міського голови Анатолія Федорука?
Тож, Олексію, перший крок за тобою. Якщо ти чесний – пройди детектор брехні по всіх цих питаннях. Якщо в результаті твого тестування на детекторі брехні виявиться, що ти брехун, то пообіцяй віддати 10 вкрадених земельних ділянок в Бучі. Другий крок буде за мною. Ще раз наголошу, що компанію, яка надасть послуги детектора брехні пропоную обрати шляхом жеребкування з 10 варіантів.

 

Читати "Моя Київщина" у Facebook