#

Володимир Карплюк (лідер партії "Нові обличчя"): про майбутні вибори Ірпінського міського голови

28.03.2019 12:28
Володимир Карплюк (лідер партії "Нові обличчя"): про майбутні вибори Ірпінського міського голови

На сайті Верховної ради України було опубліковано Проект Постанови про призначення позачергових виборів Ірпінського міського голови Київської області 27 жовтня 2019 року. Вибори Ірпінського міського голови відбудуться в один день з виборами депутатів Верховної ради України. Закликаю народних депутатів підтримати проект постанови та призначити вибори в Ірпені.

Партія “Нові Обличчя” обов’язково висуне свого кандидата та розраховує на його впевнену перемогу. Адже команда “Нові Обличчя” за останні три з половиною роки збільшила бюджет розвитку міста в 40 разів.

Ми реалізували понад 200 соціальних проектів. Відкрили два нових комунальних дитячих садочки – «Бджілка» та «Колібрі». Завершуємо будівництво третього – на вул. Курортній. Добудували дві школи №2 і №17. Розроблені проекти кількох нових шкіл і дитячих садочків. У кожній школі створені профільні класи та споруджені сучасні спортивні майданчики. Почав роботу Ірпінський Ліцей Інноваційних технологій, аналогів якому в Україні немає. Ірпінські учні, починаючи з 5-го класу, можуть отримати стипендію розміром 1000 грн за успіхи в навчанні і активну участь у шкільному житті. Вчителі підвищують кваліфікацію у навчальних поїздках до Європи.

Активно реформується медицина регіону. Ми відкрили нову дитячу поліклініку і три амбулаторії сімейної медицини. В Ірпінській міській лікарні з’явився мамологічний центр, ще один операційний блок, оснащений якісним обладнанням із Німеччини, а в поліклініці для дорослих - стоматологічний рентген-кабінет. Новітнє обладнання, нові автомобілі, капітальні ремонти приміщень, комп’ютеризація, стажування лікарів за кордоном – така нова реальність ірпінської медицини. Цього року ми виділили потужне фінансування на будівництво дитячої лікарні.

За три роки кардинально змінилася комунальна сфера міста. Ми вивели на новий рівень технічне оснащення наших комунальних підприємств, оновили автопарки і покращили умови праці співробітників. Асфальтували понад півсотні вулиць міста. Збудували стратегічно важливу дорогу, що з’єднала центральну частину Ірпеня з мікрорайоном Стоянка, і реконструювали не менш важливу дорогу по вул. Підгірна – альтернативу залізничному переїзду, що з’єднує дві частини міста.

Всього за три роки із занедбаного провінційного містечка Ірпінь став європейським містом із якісними дорогами і тротуарами, затишними парками і новою центральною площею. Містом, де активна громада сама визначає, на що витратити 2 млн. грн бюджету участі. Містом, де знімають кіно, пишуть картини і вірші, проводять міжнародні змагання і творчі конкурси – і це лише незначна частина того, що дала Ірпеню робота команди “Нові Обличчя”.

Читати "Моя Київщина" у Facebook