#

Володимир Полочанінов (екс-нардеп): Нинішня влада каталізує розвал держави

13.07.2018 11:20
Володимир Полочанінов (екс-нардеп): Нинішня влада каталізує розвал держави

Вирішив сам піти і подивитися як там і про що "Бляхерский майдан". Що вам сказати, майдан вже не той, подушки, кальяни, тітки в купальниках і дядьки втомлені від нарзану.

Вимога проста "В кожну родину доступні авто"

З доступних авто були помічені Porsche Cayenne Turbo, Cayenne S, Mercedes V class, Audi S6, Range Rover, Volkswagen Tuareg і інші не менш "народні" і "доступні" авто.

Висновки два:

1. В країні безвладдя, анархія і тотальне ігнорування законів і правил. Якщо можна президенту і депутатам, то чому не можна "Бляхеру" наприклад? Держава валитися на очах і ця влада каталізатор всіх цих процесів.

2. Якщо на майдані з'явилася сцена і дорога апаратура, то цей майдан комусь дуже потрібен і цей хтось сидить у Верховній Раді, Кабінеті Міністрів або адміністрації президента. Це з досвіду.

UPD. Коментарі під постом і його популярність привели до наступних висновків:

а) ніякої легалізації мотлоху і ніяких шкурняків повирішувати не вийде і це правильно. Проблему "Бляхери" підняли реальну, але рішення вони пропонують не прийнятне.

б) проблема дійсно існує і в Україні повинен бути доступний автомобіль середнього класу для середнього класу. У кого є варіант конкретного і комплексного вирішення ласкаво просимо до дискусії і вироблення зваженого і розумного законопроекту. Готовий посприяти і обіцяти повне залученння. Пишіть в личку. Хитрозробленим не турбувати, тільки втратите час

Читати "Моя Київщина" у Telegram