#

Впроваджуємо новий сервіс для підприємців — про підтримку, довіру і простий старт

Наталія Москаленко-Гаватюк (заступниця голови Київської обласної державної адміністрації)

11.02.2026 11:23
Впроваджуємо новий сервіс для підприємців — про підтримку, довіру і простий старт

Починати власну справу — це завжди про сміливість. Саме тому держава має бути поруч не лише на старті, а й на кожному кроці далі.

Державна податкова служба України та Державна служба зайнятості запустили спільний сервіс податкового супроводу для отримувачів грантів на відкриття бізнесу.

Сьогодні разом із в.о. Голови ДПС України Леся Карнаух та директоркою Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк презентували цей сервіс в Офісі податкових консультантів у Бучі на Київщині — для тих, хто лише починає свою підприємницьку історію.

Київщину для старту проєкту обрали не випадково. Завдяки щоденній роботі команди Київська обласна державна адміністрація на чолі з головою Микола Калашник регіон сьогодні — серед лідерів економічного розвитку та впровадження державних програм підтримки бізнесу.

Що це означає для підприємців - новий сервіс?

Менше бюрократії — більше підтримки. Усе необхідне в одному місці, без черг і втрати часу.

Тут можна:

  • отримати консультацію щодо гранту;
  • скористатися післягрантовим супроводом — від підбору персоналу до компенсаційних програм та облаштування інклюзивних робочих місць;
  • розібратися з податками й обліком грантових коштів;
  • обрати оптимальну систему оподаткування;
  • поставити всі важливі запитання про звітність, РРО, ЄСВ і найманих працівників.

Для нашої команди важливо, щоб підприємці мали реальну підтримку, могли розвиватися й впевнено планувати майбутнє. 

І ці результати вже добре видно в цифрах.

Станом на початок 2026 року на Київщині працює близько 230 тисяч суб’єктів господарювання, а лише за 2025 рік свою діяльність розпочали 25 тисяч нових платників податків.

Ми поруч. Ми чуємо. Ми підтримуємо.

Бо сильна Київщина — це люди, які не бояться починати й знають, що не залишаться самі.

Читати "Моя Київщина" у Facebook