#

Все на передній край, в зону бойових зіткнень!

Олександр Горган (ексголова Київської ОДА)

19.04.2022 15:00
Все на передній край, в зону бойових зіткнень!
Олександр Горган

Все на передній край, в зону бойових зіткнень!

 -Пух. Ти шо свою розгрузку даєш?

-Так а шо? Вона зараз на мені без діла. Кацапів з області вибили. Ми тут на попі ровно сидимо а хлопці під Ізюмом за всю країну б'ються на смерть. Моя розгрузка там нужніше.

-Гром. А твої хлопці шо дали?

-Да кучу всього. Два ночніка. Броніки з себе познімали. Аптечки і турнікети всі свої поодавали. А я он тепловізор даю. Купував за свої. А мене із-за нього совість мучає. Він тут зараз без діла. А під Барвінковим наша десантура з 25-тої бригади через цей теплік буде в темноті орків мінусовать."

Ми всі – одне ціле. Всі наші ресурси мають стрімко рухатись туди, де більше всього потрібні.

Все, чим ми можемо добувати перемогу, має бути на передньому краї лінії фронту.

Тож ось як це працює. Рота охорони Вишгородського району та загони тероборони міста Вишгорода віддали свої бронежелети, кевларові шоломи, аптечки, тепловізори, пристрої нічного бачення та багато іншого тактичного спорядження бійцям тих бригад ЗСУ, які зараз мужньо тримають оборону біля міста Ізюм Харківської області. Також подяка компаніям, які надали медикамети, харчові продукти тривалого зберігання, одяг і генератори струму.

На передній край в зону бойових зіткнень ця допомога, вагою понад 20 тон, була доставлена автопоїздом, який надала Вишгородська військова адміністрація. Допомогу отримали бійці 93-тої окремої механізованої бригади "Холодний Яр", 3-тої окремої танкової бригади, 25-тої окремої Січеславської повітряно десантної бригади.

"Ми вибили росіян, які перли з півночі на Київ щоб вбити нас. Тепер ці росіяни перемістились на Схід вбивати наших побратимів. Ми не будемо сидіти і без руху чекати коли вони зроблять це і вернуться вбивати нас знову. Поки нас не перекинули в гарячу точку, ми маємо зробити все можливе для наших бійців, які зараз в першій лінії оборони стримують наступ росіян. Ми звернулись в Фонд Юрія Бутусова з проханням дати інформацію, яким бригадам наша допомога потрібна більше всього і отримали повну підтримку. Доставили допомогу і передали особисто. Тепер точно знаємо що оборона України на окремій ділянці фронту одразу стала набагато сильнішою. Ми вважаємо, що бронежилетами, оптикою та іншим тактичним спорядженням має поділитись кожен, в кого це спорядження лежить без діла, а може бути використано в потрібному місці для нашої перемоги"– саме цими словами військовослужбовці роти охорони змогли переконати підтримати свою ініціативу.

Тож якщо в тебе є щось, що потрібне для перемоги – дай це тому, від кого зараз залежить наша доля.

Ми здобудемо перемогу, якщо зробимо заради неї все!Читати "Моя Київщина" у Facebook