#

В'ячеслав Кучер (в.о. голови Київської ОДА): Із Днем Конституції України!

28.06.2019 09:39
В'ячеслав Кучер (в.о. голови Київської ОДА): Із Днем Конституції України!

Дорогі Друзі! Вітаю Вас з визначним державним святом!

Рівно 23 роки тому, 28 червня 1996 року, Верховною Радою було ухвалено Основний Закон нашої держави, який заклав фундамент розбудови вільної, незалежної, демократичної України – Конституцію. Саме цей документ став важливим інструментом для подальшого розвитку національного законодавства та політико-правової культури, забезпечення прав і свобод людини, зміцнення авторитету України у світі.

Конституція України гарантує громадянам невід’ємні права і свободи, проголошує людину найвищою соціальною цінністю, а народ – єдиним джерелом влади. Однак, не слід забувати, що конституційні норми самі по собі не змінять життя на краще. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Сьогодні перед усіма нами – як громадою, так і владою – стоїть важливе завдання: об’єднати зусилля заради розвитку сучасної демократичної європейської України. Держави, у якій хочеться жити, будувати своє майбутнє, створювати сім’ю, виховувати дітей та онуків.

Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови нашої країни, учасниками якої є кожен із нас. Впевнений, спільними зусиллями нам усе вдасться! Від щирого серця бажаю Вам наснаги та високих досягнень на благо рідної Київщини та України. Здоров’я, щастя і благополуччя! Слава Україні!

Читати "Моя Київщина" у Facebook