#

В’ячеслав Кучер (заступник голови Київської ОДА): Як виконати доручення Президента

05.12.2018 07:14
В’ячеслав Кучер (заступник голови Київської ОДА): Як виконати доручення Президента
В’ячеслав Кучер

Перше питання, яке озвучив Президент України Петро Порошенко новому очільнику області Олександру Терещуку під час представлення його на посаді голови Київської ОДА – це соціальний захист. Це питання стосувалося як малозахищених верств населення, так і патріотів, що боронять нашу землю від ворогів. Зокрема, одним із гострих проблем – забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операцій.

Також є непроста ситуація з субсидіями. Зараз спрощено правила щодо надання субсидій, що у свою чергу має бути доведено населенню через засоби масової інформації. Я закликаю, щоб люди зверталися для отримання субсидій на опалення. Зараз газ подорожчав на 23,5%. Всі хто має право – обов’язково отримають субсидію, тому звертайтесь до районних міських управлінь соціального захисту населення, де буде зроблено нарахування субсидій. Хто ж отримував субсидії в автоматичному режимі, вона буде перерахована.

Також є питання захисту чорнобильців, афганців і дуже багато інших. Ці всі напрямки за один раз вирішити звісно складно, але якщо використовувати комплексний підхід, то нічого не буває неможливого.

Ось днями голова Київської обласної державної адміністрації зустрічався їх сім’ями героїв Небесної сотні, надалі планується зустріч з учасниками антитерористичної операції. Повільно, крок за кроком, але ми вирішимо соціальні питання та проблеми.

Питання, які потрібно вирішити, беруться на контроль. Їх – чимало. На даний час є близько двохсот питань, які перебувають на особистому контролі Олександра Дмитровича Терещука за неповний місяць перебування на посаді голови Київської обласної державної адміністрації.

Читати "Моя Київщина" у Facebook