#

Євгенія Антонюк (Начальник відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради): Коли місто гарне – в людей з’являється потяг до мистецтв

12.11.2018 14:42
Євгенія Антонюк (Начальник відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради): Коли місто гарне – в людей з’являється потяг до мистецтв

Нещодавно в Ірпені відбувався Мистецький тиждень, який ми проводимо п’ятий рік поспіль. Задумувався цей проект як своєрідний звіт. Для нього ми спеціально писали програми, готували виставки і концерти. Але життя закладів культури в останні роки наскільки пожвавилось, що особливо і планувати нічого не потрібно. Беремо план, обираємо певні заходи, бо всі не вміщаються в афішу, – і от вам мистецький тиждень. Саме цим і пишаюсь, бо, виявляється, кожен тиждень у нас можна назвати "Тижнем культури".

Громада міста з ентузіазмом включилася у формування культурного продукту та бере активну участь у його реалізації та донесенні до людей. Цілу низку ініціатив ірпінців у сфері культури було реалізовано за останні роки. Це різні за масштабами фестивалі, презентації, творчі зустрічі, мистецькі марафони, сімейні вікенди і багато чого іншого.

Ірпінь став візитівкою для культури не тільки регіону, а й усієї України. Щомісяця, а в деякі місяці щотижня тут відбуваються різноманітні культурно-мистецькі фестивалі. Таких подій уже чимало: художній пленер "Намальований Ірпінь", "Irpin Book Fest", "Irpin Kids Fest", "Irpin Family Weekend", Всеукраїнський літературно-пісенний фестиваль "Ірпінський Парнас" та інші.

Джерело: "Ірпінський вісник".

Читати "Моя Київщина" у Telegram