#

Із чим наша команда йде на вибори в Боярську ОТГ

Віктор Очкур (член Ради партії "Республіканська платформа")

24.09.2020 08:23
Із чим наша команда йде на вибори в Боярську ОТГ

Головна проблема всіх наших політиків і партій – відсутність стратегії та реальних ідей. Розповіді про "зростання жирів у маслі" – це гарна історія для популістів. Але в реальності це розповіді за все хороше та проти всього поганого. Без жодної конкретики. На відміну від абсолютної більшості політсил, "Республіканська платформа" – партія з ідеологією та давньою історією.  

Боярка це для мене рідне місто. Місце, де мені завжди було комфортно жити. До недавнього часу. Бо керівництво Боярки забуло про те, чим важливе це місто, чим воно дихає. А воно справді дихає – навколо чудові ліса та озера, місця для відпочинку. Але над цим всім нависає дамоклів меч забудовників і просто корумпованих чиновників.

Що планує зробити "Республіканська платформа", яка йде на вибори до ради громади? Ми хочемо повернемо Боярці статус курортного міста! Міста охайного, екологічно чистого. Задля цього ми хочемо ввести мораторій на побудову шкідливих підприємств та висотної забудови. Це не означає, що місто не матиме підприємств, а отже, і робочих місць. Просто все це буде виведено у спеціальну промзону поза межами населених пунктів для побудови заводів.

Має бути й дозвілля. Бо з цим в місті біда. Як результат  ми отримали величезну кількість людей, які пиячать і влаштовують дебош. Ми плануємо залучити інвестора для побудови ТРЦ із кінотеатром, концертним та конференцзалом.

Також ми плануємо вирішити питання транспорту. Який може бути курорт, якщо він ізольований від всіх? А самі жителі Боярки ізольовані від Києва. Ми створимо комунальне підприємство для організації автобусних маршрутів у напрямку столиці, а також будемо відстоювати питання збільшення кількості електричок. Бо місто без транспорту – це хрущоби.

Не забуватимемо ми й про пільговиків. Ми пропонуємо монетизувати пільги. Боярка цілком здатна потягнути спеціальну програму підтримки пенсіонерів, афганців, чорнобильців та учасників АТО/ОСС.

Авжеж пріоритетом для нас є збереження в місті молоді. Окрім робочих місць і дозвілля, ми реалізовуватимемо програму розвитку спорту в місті, а також допомоги молодим сім’ям. Адже без молоді не може бути майбутнього.

Ми хочемо, щоб Боярка процвітала. І щоб людям, які живуть у цьому чудовому місті, було комфортно! І головне – ми знаємо, як це зробити!

Читати "Моя Київщина" у Telegram