#

Запрошую боронити наше небо від шахедів в складі МВГ ДФТГ міста Біла Церква

Ігор Коча (доброволець ДФТГ-3, місто Біла Церква)

11.11.2025 14:06
Запрошую боронити наше небо від шахедів в складі МВГ ДФТГ міста Біла Церква
Ігор Коча

Друзі-це наше небо!Білоцерківці !ПРОШУ РЕПОСТ і по групам!

Нам потрібні ЛЮДИ! З Великої Літери Люди!

Якщо Ви маєте відсрочку чи бронювання, або з якихось причин по здоров‘ю не можете бути в ЗСУ - запрошую разом з нами та свідомими Білоцерківцями і жителями району й найближчих територіальних громад боронити наше небо від шахедів в складі МВГ(Мобільних вогневих груп) ДФТГ (Добровольчого формування територіальної громади) міста Біла Церква на громадських засадах(бо тільки обіцяють…щось,але в нас мета інша!) НАМ- проявити себе як захисника своїх рідних та близьких. Ми навчимо,допоможемо та будемо разом! Ви зможете допомогти місту і району методом чергування змінами зручними для Вас!

Задумайтесь ! 

Коли всіх відправляють відразу на фронт,тут немає ким захистити небо Білої Церкви! 

Оберігати рідне місто можеш і ти! 

При бажанні долучитися до захисту міста-пишіть мені в особисті повідомлення!

Війну Україна виграє, але кожен має бути причетним максимально до цієї Перемоги!!!

Наші діти,онуки та правнуки запитають тебе: «А що ти робив для Перемоги…?»

Тобі буде що відповісти!

Долучайся!


Читати "Моя Київщина" у Telegram